Warsztaty dla Rodziców - Centrum Kongresowe EXPO Kraków - Rozmowa z Barbarą Michno-Wiecheć


W dniu 13 czerwca 2018r. w Hali EXPO Kraków odbędą się Bezpłatne Warsztaty dla Przyszłych i Obecnych Rodziców, których organizatorem jest Świadoma Mama. Każdy znajdzie coś dla siebie, będzie wielu specjalistów z różnych dziedzin. Podczas tego wydarzenia będę rozmawiała z Panią Pauliną Holtz na temat relacji między partnerami po urodzeniu dziecka. Szczegóły na stronie Świadomej Mamy i na plakatach. Serdecznie zapraszam!


Warsztaty dla Rodziców EXPO Kraków

Warsztaty dla Rodziców EXPO Kraków
............................................................................................................................................................................

Po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczyć w Warsztatach dla Rodziców zorganizowanych przez Świadomą Mamę. Relacja między partnerami po urodzeniu dziecka to temat rzeka i te kwestie, które poruszyłyśmy z Panią Pauliną Holtz podczas rozmowy to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Sądząc po ciszy i skupieniu Uczestniczek i Uczestników warsztatów mogę przypuszczać, że był to ważny temat, który dotyczy niemalże każdego związku. Dziękuję za udział w warsztatach, za pojawiające się pytania.

Szczegółowa relacja z tego wydarzenia znajduje się na stronie Świadomej Mamy.

EXPO 1

EXPO 3

EXPO 2