Warsztaty "Dążenie do Powtórzenia Traumy"


W dniach 11-13 kwietnia 2014r. odbędzie się VIII Konferencja "W Stronę Zmian" realizowana przez Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jedną z osób prowadzących warsztaty dla studentów psychologii w ramach bloku "Ars Psychologicae" będzie psycholog psychoterapeuta, założycielka Gabinetu Psychologicznego Drugi Brzeg - Barbara Michno-Wiecheć.

Warsztat "Dążenie do powtórzenia traumy w rozumieniu psychoterapii psychodynamicznej" odbędzie się w niedzielę 13 kwietnia w godzinach 8.30-11.30 w sali nr 1.321 Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ulica Łojasiewicza 4 w Krakowie).

Zapisy na warsztaty rozpoczynają się 4 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na stronie http://www.wsz.confer.uj.edu.pl/start

Serdecznie zapraszam,
Barbara Michno-Wiecheć


Dziekuję Uczestnikom warsztatu za obecność, zainteresowanie prezentowaną tematyką, zaangażowanie, aktywny udział w zajęciach, jak również pozytywne informacje zwrotne. Raport ewaluacyjny z przeprowadzonego warsztatu opracowany przez p. Katarzynę Brąglewicz, opiekunkę warsztatu, znajduje się tutaj.

Barbara Michno-Wiecheć