Psychoterapeuta - Barbara Michno-Wiecheć                                                                             

Barbara Michno-WiechećJestem absolwentką psychologii (magisterskie studia dzienne ukończone z wynikiem bardzo dobrym, specjalność: psychologia kliniczna) Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Uzyskałam dyplom (numer 94) psychoterapeuty psychodynamicznego Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
Podczas studiów w Lublinie odbyłam roczny staż w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Oddziale Dzieci i Młodzieży. Ukończyłam Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne do prowadzenia warsztatów i szkoleń.
Obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej.Psychoterapeuta


Od 14 lat pomagam innym w poszukiwaniach właściwej drogi do zrozumienia siebie.  Pracowałam w Poradniach Zdrowia Psychicznego prowadząc psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w obszarach zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomocy osobom w kryzysie, doświadczających trudności w relacjach z bliskimi. Obecnie prowadzę prywatny Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg w Krakowie.

Mój profesjonalizm zawodowy potwierdza przynależność do towarzystw: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną moich pacjentów, regularnie poddaję swoją pracę superwizji oraz przestrzegam zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, jak również biorę udział w konferencjach, sympozjach, szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe.

Scany moich kwalifikacji znajdują się TUTAJ.

Prywatnie jestem mężatką, mam dwoje dzieci.


Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg
 - Kraków 


Z końcem 2015 roku Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg zakończył swoją działaność terapeutyczną w dotychczasowym miejscu przy ul. Madalińskiego. Od maja 2016 roku zapraszam Pancjentów do Gabinetu znajdującego się pod nowym adresem (szczegóły w zakładce Kontakt).

Top: Psychoterapeuta