Psycholog Online - Anonimowo

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia za pośrednictwem internetu. Ta forma poradnictwa psychologicznego skierowana jest do osób, które czują potrzebę skonsultowania się ze specjalistą, jednak z różnych względów nie mają możliwości dotarcia do profesjonalnej pomocy terapeutycznej.

Zapraszam do kontaktu szczególnie:

  • osoby mające utrudniony dostęp do specjalisty,
  • osoby w pilnej potrzebie skorzystania z pomocy psychologicznej, 
  • osoby, którym zależy na zachowaniu anonimowości,
  • osoby z niepełnosprawnością,
  • osoby z małych miejscowości,
  • osoby wychowujące małe dzieci,
  • osoby przebywające za granicą,
  • osoby, dla których kontakt online z terapeutą może być pierwszym krokiem do podjęcia decyzji o bezpośredniej psychoterapii.

Jeśli cierpisz, doświadczasz życiowych trudności, nie ma w Twoim najbliższym otoczeniu osoby, z którą możesz szczerze porozmawiać, potrzebujesz porady, wsparcia, pomocy w podjęciu ważnej życiowej decyzji - nie zostawaj ze swoim bólem sam, daj sobie szansę i pozwól sobie pomóc już dzisiaj.

Dlaczego Warto Skorzystać z Porady Psychologa przez Internet

Rozmowy z psychologiem online są w dzisiejszych czasach coraz bardziej powszechne. W internecie można znaleźć wykwalifikowanych terapeutów udzielających porad online. Wielu ludzi poszukuje takiej formy pomocy, ponieważ najczęściej ilość obowiązków oraz tempo życia wpływa także na ich możliwość osobistego spotkania ze specjalistą. Jeżeli godziny Twojej pracy pokrywają się z godzinami pracy terapeuty, z reguły jesteś skazany na samodzielne rozwiązanie problemu bądź szukanie pomocy w niepewnych źródłach. W takiej sytuacji możesz na przykład umówić się na rozmowy przez Skypa z psychologiem, co znacznie skróci Twój czas oczekiwania na wizytę w gabinecie oraz pozwoli uzyskać profesjonalną pomoc.

Anonimowe porady psychologiczne pozwalają na całkowicie obiektywną ocenę Twojej sytuacji życiowej. Swoją pomoc kieruję do osób doświadczających różnego rodzaju kryzysów, problemów w związkach, mających wątpliwości dotyczące podejmowanych decyzji, pragnących skonsultować sytuację swoją lub kogoś bliskiego z kimś całkowicie bezstronnym. Ważne jest to także dla tych, którym szczególnie zależy na poufności, głównie ze względu na swoje stanowisko pracy czy funkcję społeczną. Jeśli więc odczuwasz podobne problemy, już dzisiaj skontaktuj się ze specjalistą, a z całą pewnością uzyskasz odpowiednie wskazówki oraz profesjonalną pomoc.

Anonimowa pomoc psychologiczna jest szybką i łatwo dostępną formą kontaktu ze specjalistą dla osób, które mogą czuć się wyobcowane, osamotnione, nieśmiałe lub które dotyka ograniczenie z powodu niepełnosprawności, przebywających za granicą, wychowujących małe dzieci czy osób z małych miejscowości. W czasach, gdy internet jest jedną z najpowszechniejszych form komunikacji, osoby żyjące z dala od bliskich lub mające znaczne utrudnienia w osobistym kontakcie, mogą z powodzeniem korzystać z porad psychologa nie wychodząc z domu, w dogodnym dla nich czasie. Poza tym, że jest to nie tylko wygodne i szybkie, kontakt online (Internetowe Pogotowie Psychologiczne) przede wszystkim daje możliwość uzyskania pomocy w momencie, gdy najbardziej jest ona konieczna.

Oczywiście żadna forma pośrednia nie zastąpi osobistej relacji terapeutycznej. Każdemu zdarzają się natomiast takie momenty, gdy potrzebna jest pomoc w skrystalizowaniu swojej sytuacji lub upewnieniu się w podejmowanych decyzjach. Czasami po prostu mamy potrzebę wypowiedzenia tego co uwiera, do kogoś obiektywnego, kto nas uważnie wysłucha, nie oceni naszych wyborów, uszanuje decyzje, zachowa w tajemnicy to co mówimy, a co najważniejsze, profesjonalnie się nami zaopiekuje – tym właśnie zajmuje się internetowy psycholog online.

Psycholog Online w Praktyce

Proponuję Państwu dwa rodzaje kontaktu internetowego, dzięki czemu każdy może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie formę:

  • Anonimowa pomoc psychologiczna - E-mail
  • Anonimowa rozmowa z psychologiem przez Skype, przez telefon


Dowiedz się, w jaki sposób pracuję przez internet. Przeczytaj koniecznie Jak Wygląda Terapia Online


UWAGA!

Porad udzielam WYŁĄCZNIE osobom pełnoletnim.
Na początek koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi korzystania z usług psychologa online - znajdują się TUTAJ.

Terminy rozmów ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta, stąd w razie jakichkolwiek pytań, jeszcze przed dokonaniem płatności proszę o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza na stronie. Formularz ma ograniczoną liczbę znaków.

Jeśli chcą Państwo, którzy chcą skorzystać z porady psychologicznej e-mail, po dokonaniu płatności proszę o przesłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy. Aktualnie nie działa automatyczne przekierowanie. Poinformuję Państwa, gdy zostanie naprawiona usterka.


Kanały płatności

1. Paypal.com - szybka opcja płatności, nie musisz posiadać konta Paypal, wystarczy wstawić mój adres email Paypala - drugibrzeg.psychologiczny(at)gmail.com  

 
Porada Psychologiczna


2. Transferuj.pl - Serwis oferuje możliwość płatności za pomocą ponad 40 kanałów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, w tym natychmiastowe międzynarodowe przelewy w Euro oraz mPay płatności komórką. Wstaw własny adres email i wybierz kwotę płatności.
Top: Psycholog online
podaj adres e-mail: