Czytelnia

 1. Jak Wybrać Dobrego Psychoterapeutę

  Dodano dnia 2014-03-28

  W sytuacji kryzysu wielu ludzi szuka pomocy u specjalistów. Rynek terapeutyczny jest bogaty w oferty proponowane przez osoby z różnym wykształceniem i doświadczeniem. Jak wybrać tę odpowiednią osobę?

 2. Jak Leczyć Anoreksję

  Dodano dnia 2014-03-20
  Anoreksja najczęściej występuj przed 25 rokiem życia (14-18 lat), dotyczy głównie kobiet i może być dziedziczna. Nieleczona może prowadzić do śmierci – czy zdajemy sobie z tego sprawę?
 3. Jak Leczyć Bulimię

  Dodano dnia 2014-02-27

  Pochłanianie gigantycznych porcji jedzenia, prowokowanie wymiotów, przeczyszczania, intensywne ćwiczenia, kontrola i niepohamowanie - czyli co wiemy o bulimii. 

 4. Jak Rozpoznać Nerwicę Niedzielną

  Dodano dnia 2014-02-16
  Święta, długie weekendy kojarzą się z czasem odpoczynku od obowiązków zawodowych. Jedni rezerwują już miejsca w pensjonatach, inni planują jak najbardziej efektywnie wykorzystać wolne dni, a jeszcze inni doświadczają objawów nerwicy niedzielnej.
 5. Jak Radzić sobie z Przemocą

  Dodano dnia 2013-07-03

  Każdy z nas wie, że w sytuacji doświadczania przemocy należy zgłosić się na policję, złożyć doniesienie w prokuraturze bądź udać się po pomoc do ośrodka sprawującego opiekę nad ofiarami przemocy. Wydaje się to banalnie proste ...