Tydzień Kobiecości - Internetowa Inicjatywa Wzajemnego Wsparcia Kobiet

 1. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Zacznij

  Dodano dnia 2016-03-01
  "Niech twój strach wyjrzy z ciemności i cię ukąsi, żebyś miałą to już za sobą i mogła posuwać sie dalej. Przezwyciężysz to. Strach minie. Lepiej żebyś wyszła mu naprzeciw, poczuła go i pokonała, zamiast mieć wieczną wymówkę..."
 2. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Mądrość i Piękno

  Dodano dnia 2016-03-01
  "Co w kobiecie jest najważniejsze - mądrość czy piękno?" - "Mądre pytanie". - "Piękna odpowiedź". Zostawiam Nas z tą myślą na dziś. Niech ona sobie popracuje w Naszych głowach, w naszych sercach.
 3. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Nieidealna

  Dodano dnia 2016-03-01
  "Taka, jaka jesteś, jesteś fajna, nie musisz być idealna!!!" Zapamiętajmy te słowa, nie tylko na dziś. Do przodu Dziewczyny!!!
 4. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Mężczyźni o Kobietach

  Dodano dnia 2016-03-01
  Co mężczyźni sądzą o kobietach, jakie jest ich wyobrażenie związku, które kobiety najbardziej im się podobają - warto zainwestować te 5 minut na cenną lekcję o relacjach damsko-męskich.
 5. Tydzień Kobiecości - Dzień Drugi - Strefa Komfortu

  Dodano dnia 2016-03-02
  Zaczynamy Drugi Dzień Tygodnia Kobiecości. "Niezadowolenie to sekretne drzwi do wielkiej życiowej przemiany". Czy masz odwagę wyjść ze swojej strefy komfortu, zaryzykować, pójść dotąd nieznaną przez Ciebie drogą?
 6. Tydzień Kobiecości - Dzień Drugi - Siła, Piękno i Mądrość

  Dodano dnia 2016-03-02
  Siła, mądrość i piękno - to wszystko, co potrzebne jest kobiecie, by samodzielnie i z satysfakcją poszła w dorosłe życie. Idziemy więc naprzód z tymi wartościami, jakie dali nam rodzice lub z tym, co same odkryjemy.
 7. Tydzień Kobiecości - Dzień Trzeci - Przenikliwe Oko

  Dodano dnia 2016-03-03
  Znajdź sobie chwilę wolnego czasu, postaraj się o ciszę i przeczytaj ten tekst. Wiem, że jest długi, ale uważnie przeczytaj. A gdy skończyłaś czytać, odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań.
 8. Tydzień Kobiecości - Dzień Trzeci - Pożywienie Duszy

  Dodano dnia 2016-03-03
  Jeśli już wiesz, co jest dla Ciebie ważne, to teraz zadaj sobie pytanie "jak to zrobić?" Daj sobie chwilkę na to, by zastanowić się, czym jest pożywienie duszy, czym Ty karmisz swoją duszę.
 9. Tydzień Kobiecości - Dzień Czwarty - Stary Anioł

  Dodano dnia 2016-03-03
  Już za pierwszym razem ta opowieść wywarła na mnie ogromne wrażenie, poruszyła do głębi. Wracam do niej za każdym razem, gdy myślę, że życie jest takie niesprawiedliwe, że to, co się właśnie wydarzyło, to najgorsza tragedia
 10. Tydzień Kobiecości - Dzień Czwarty - Kontakt z Duszą

  Dodano dnia 2016-03-04
  "To my zdecydujemy, które mosty będą mocne i często używane, a które zostaną słabymi kładkami, po których nikt nie chodzi." Czasami trzeba się odciąć, zostawić to, co nie pozwala Nam na kontakt z duszą.