Codzienne Polaków Rozmowy - Artykuły

 1. Tata z Synem o Mamie

  Dodano dnia 2015-12-21
  Tak niewiele czasami wystarczy, aby dowiedzieć się od rodziców czegoś wartościowego. Mężczyźni są mistrzami w przekazywaniu życiowych prawd swoim dzieciom. Zresztą, sami zobaczcie.
 2. Sobotni Wieczór, Muzyka i Kombajn

  Dodano dnia 2016-01-09
  Kilka słów o tym, jak niepamięć wykonawcy utworu muzyki grunge potrafi skłonić do refleksji o bliskości.
 3. Placuszki, Makaron i Poważna Konkluzja

  Dodano dnia 2016-01-11
  Dzieci mają uroczą i zatrważającą pamięć, ponieważ kodują wszystko, co dzieje się w ich otoczeniu. Czasem rodzice woleliby nieco ukrócić ten proceder, jednak (na całe szczęście) dzieje się to poza ich wpływem.
 4. Płatki, Soczek i Komentarz

  Dodano dnia 2016-01-19
  Małe codzienne wielkie cuda. Trochę nostalgii nie zaszkodzi. Czasami warto się zatrzymać, czasem trzeba to zrobić, bo każda chwila jest cenna i niepowtarzalna.
 5. Tata z Córką o Kobietach

  Dodano dnia 2016-02-08
  "Malutka, jaka ty jesteś piękna..." Każda z nas pragnie, by mężczyzna się nią zachwycił, a tym pierwszym mężczyzną w życiu każdej kobiety jest jej ojciec.
 6. Czterolatek, Naklejka i Czułość

  Dodano dnia 2016-02-09
  Dzieci naśladują rodziców, nie tylko w zachowaniu, ale także w tym, co mówią. Potrafią w tym nieźle zaskakiwać, czasami sprowokują do gorzkiej refleksji, czasami wzruszą do łez.
 7. Syn z Mamą o Bliskości

  Dodano dnia 2016-02-20
  Ciągle myślę o tym, skąd wiedział, jak to się stało, że potrafił dokonać takiej analizy i podsumowania. Wcześniej już pojawiały się podobne sygnały, ale to, co zrobił wczoraj, to było mistrzostwo - taktu, empatii, bliskości.
 8. Oni, One i Wakacje

  Dodano dnia 2016-02-26
  Dwoistości, różne role, chęć ucieczki i tęsknota. Podzielcie się swoimi refleksjami i doświadczeniami. Opowiedzcie, jak sobie radzicie, jak godzicie ze sobą kilka ról, w jakich przyszło Wam żyć. Przyjmiecie takie zaproszenie?
 9. Księżyc, Przyczepa i Gender

  Dodano dnia 2018-01-04

  Może ten wpis zatrzyma Was (i kobiety i mężczyzn) przy refleksji dotyczącej swojego miejsca w życiu, w różnych relacjach. Początek roku to symboliczny czas  dna podsumowania różnych etapów swojego życia. 

 10. Dzieci tak Mają

  Dodano dnia 2016-06-06
  Dzieci tak mają - czyli dwie historie i kilka słów refleksji o naszych ludzkich zachowaniach.