Blog - Barbara Michno-Wiecheć

 1. Jak Radzić sobie ze Złością Partnera

  Dodano dnia 2014-05-10

  Często zadajemy pytanie – co zrobić, gdy jesteśmy zdenerwowani na bliską osobę. A czy zastanawiamy się, jak rozwiązać sytuację, kiedy to partner jest zły na nas?

 2. Niemowlę a Kłótnie Rodziców

  Dodano dnia 2015-12-18
  Zapraszam Was, zwłaszcza młodych rodziców, do refleksji nad Waszą relacją, nad tym, co pojawienie się dziecka może zmienić w Waszym związku.
 3. Tata z Synem o Mamie

  Dodano dnia 2015-12-21
  Tak niewiele czasami wystarczy, aby dowiedzieć się od rodziców czegoś wartościowego. Mężczyźni są mistrzami w przekazywaniu życiowych prawd swoim dzieciom. Zresztą, sami zobaczcie.
 4. Różnice Psychiczne Między Kobietą i Mężczyzną

  Dodano dnia 2015-12-22
  Kobiety i mężczyźni, jakże różni od siebie. Odwieczna wojna płci, w której każdy chce wygrać. Tylko po co? Przeczytaj, może warto inaczej spojrzeć na swoją drugą połówkę.
 5. Czy Małżeństwo to Przeżytek - Wierność jest Nudna

  Dodano dnia 2016-01-08

  Częściej się rozwodzimy, rzadziej pobieramy, młodzi ludzie bezwarunkowo akceptują rozwody, a wyrok kończący małżeństwo można uzyskać już po kilku miesiącach. Małżeństwo to przeżytek?

 6. Sobotni Wieczór, Muzyka i Kombajn

  Dodano dnia 2016-01-09
  Kilka słów o tym, jak niepamięć wykonawcy utworu muzyki grunge potrafi skłonić do refleksji o bliskości.
 7. Placuszki, Makaron i Poważna Konkluzja

  Dodano dnia 2016-01-11
  Dzieci mają uroczą i zatrważającą pamięć, ponieważ kodują wszystko, co dzieje się w ich otoczeniu. Czasem rodzice woleliby nieco ukrócić ten proceder, jednak (na całe szczęście) dzieje się to poza ich wpływem.
 8. Płatki, Soczek i Komentarz

  Dodano dnia 2016-01-19
  Małe codzienne wielkie cuda. Trochę nostalgii nie zaszkodzi. Czasami warto się zatrzymać, czasem trzeba to zrobić, bo każda chwila jest cenna i niepowtarzalna.
 9. Toksyczna Miłość Matki do Syna

  Dodano dnia 2016-01-22
  Toksyczna matka zrobi wiele, aby utrzymać przy sobie syna. Szantaż emocjonalny, wzbudzanie poczucia winy, branie na litość, deklaracja zerwania relacji - tym się posługuje. Jaka jest mamusia synusia?
 10. Toksyczna Miłość Matki do Córki

  Dodano dnia 2016-01-23
  Relacja matki i córki stanowi wyjątkowy rodzaj więzi. Te dwie kobiety są ze sobą blisko, kochają się, wspierają, jak również są od siebie wzajemnie uzależnione, silnie ze sobą rywalizują. Jak wygląda toksyczna miłość matki do córki?