Blog - Barbara Michno-Wiecheć

 1. Tydzień Kobiecości - Dzień Siódmy - Dzika Kobieta

  Dodano dnia 2016-03-07
  Jak Dzika Kobieta wpływa na kobiety? Co trzeba zrobić, aby połączyć się z pierwotną naturą? Jakiej rewolucji musisz dokonać, by odnaleźć w sobie Dziką Kobietę?
 2. Tydzień Kobiecości - Dzień Ósmy - Światowy Dzień Kobiet

  Dodano dnia 2016-03-07
  "Jeśli schodzimy w głąb siebie i podąża za nami jakaś wielka moc - to jeśli ta moc zdoła pochwycić nasz cień, my też zostaniemy nią obdarzeni".
 3. Tydzień Kobiecości - Dzień Ósmy - Możesz Wszystko

  Dodano dnia 2016-03-07
  "Ty możesz wszystko, możesz wszystko, gdy bardzo tego chcesz, dziś zmienisz przyszłość, zmienisz wszystko, bo bardzo tego chcesz".
 4. Jak Rozmawiać z Żoną w Kryzysie

  Dodano dnia 2016-03-10
  Kryzys małżeński może dotknąć każdą parę. Jego rozwiązanie zależy od tego, czego kryzys dotyczy. Dowiedz się czym jest rozmowa z kobietą o problemach, jak rozmawiać z żoną w kryzysie.
 5. Matka Brzdąca Wszechmogąca, czyli Histeria u Czterolatka

  Dodano dnia 2016-04-14
  Dziecko przeżywa swoich rodziców, głównie matkę, jako omnipotentny obiekt, czyli osobę, która jest wszechmogąca, może wszystko zrobić. I jest to jak najbardziej zrozumiałe. Tylko jak to przetrwać, gdy czterolatek pada w szał?
 6. Siła Słowa

  Dodano dnia 2016-05-10
  ..bo tak ważne jest to, kiedy, co, do kogo, w jaki sposób i z jaką intencją mówimy...
 7. Miejsce, Czas i Osoba

  Dodano dnia 2016-05-23
  "Nie wystarczy być we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Trzeba być właściwą osobą we właściwym miejscu i we właściwym czasie."
 8. Szczerość w Związku - Brak Szczerości w Małżeństwie

  Dodano dnia 2016-06-24
  Szczerość to spójność w wyrażaniu tego, co się czuje i myśli zgodnie ze stanem faktycznym oraz postępowaniu zgodnie z tym, co się wyraża. Przykłady, powody i konsekwencje braku szczerości, na czym polega szczerość w związku.
 9. Płacę, Żądam, Wiem Lepiej

  Dodano dnia 2016-06-03
  Ludzie zachowują się według swojego określonego schematu, który stosują w każdej relacji, więc bez względu na usługę, klienci przychodzą po pomoc w taki sposób, by tej pomocy nie uzyskać. W czym rzecz?
 10. Dzieci tak Mają

  Dodano dnia 2016-06-06
  Dzieci tak mają - czyli dwie historie i kilka słów refleksji o naszych ludzkich zachowaniach.