Blog - Barbara Michno-Wiecheć

 1. Toksyczna Matka Cechy

  Dodano dnia 2016-01-24
  Ingerencja toksycznej matki w życie jej dziecka jest bardzo silna. Każda taka relacja jest inna, ale jest jeden wspólny zespół cech destrukcyjnej matki - dowiedz się jaki.
 2. Tata z Córką o Kobietach

  Dodano dnia 2016-02-08
  "Malutka, jaka ty jesteś piękna..." Każda z nas pragnie, by mężczyzna się nią zachwycił, a tym pierwszym mężczyzną w życiu każdej kobiety jest jej ojciec.
 3. Czterolatek, Naklejka i Czułość

  Dodano dnia 2016-02-09
  Dzieci naśladują rodziców, nie tylko w zachowaniu, ale także w tym, co mówią. Potrafią w tym nieźle zaskakiwać, czasami sprowokują do gorzkiej refleksji, czasami wzruszą do łez.
 4. Syn z Mamą o Bliskości

  Dodano dnia 2016-02-20
  Ciągle myślę o tym, skąd wiedział, jak to się stało, że potrafił dokonać takiej analizy i podsumowania. Wcześniej już pojawiały się podobne sygnały, ale to, co zrobił wczoraj, to było mistrzostwo - taktu, empatii, bliskości.
 5. Oni, One i Wakacje

  Dodano dnia 2016-02-26
  Dwoistości, różne role, chęć ucieczki i tęsknota. Podzielcie się swoimi refleksjami i doświadczeniami. Opowiedzcie, jak sobie radzicie, jak godzicie ze sobą kilka ról, w jakich przyszło Wam żyć. Przyjmiecie takie zaproszenie?
 6. Jak Rozmawiać z Mężczyzną o Uczuciach

  Dodano dnia 2016-03-01
  "Odpowiadam za to, co powiedziałem, a nie za to, co zrozumiałaś". Z jednej strony to święta prawda. A z drugiej - przecież zawsze można kogoś do czegoś sprowokować, zwłaszcza, gdy nadajemy i odbieramy na różnych kanałach.
 7. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Zacznij

  Dodano dnia 2016-03-01
  "Niech twój strach wyjrzy z ciemności i cię ukąsi, żebyś miałą to już za sobą i mogła posuwać sie dalej. Przezwyciężysz to. Strach minie. Lepiej żebyś wyszła mu naprzeciw, poczuła go i pokonała, zamiast mieć wieczną wymówkę..."
 8. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Mądrość i Piękno

  Dodano dnia 2016-03-01
  "Co w kobiecie jest najważniejsze - mądrość czy piękno?" - "Mądre pytanie". - "Piękna odpowiedź". Zostawiam Nas z tą myślą na dziś. Niech ona sobie popracuje w Naszych głowach, w naszych sercach.
 9. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Nieidealna

  Dodano dnia 2016-03-01
  "Taka, jaka jesteś, jesteś fajna, nie musisz być idealna!!!" Zapamiętajmy te słowa, nie tylko na dziś. Do przodu Dziewczyny!!!
 10. Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Mężczyźni o Kobietach

  Dodano dnia 2016-03-01
  Co mężczyźni sądzą o kobietach, jakie jest ich wyobrażenie związku, które kobiety najbardziej im się podobają - warto zainwestować te 5 minut na cenną lekcję o relacjach damsko-męskich.