Pierwszy Meeting Mam - Centrum Serenada Kraków - Rozmowa z Barbarą Michno-Wiecheć

Bardzo miło mi poinformować, że w dniach 26-27 maja 2018r. w Krakowie w Centrum Serenada odbędzie się Pierwszy Meeting Mam, którego partnerem jest Świadoma Mama. Podczas tego wydarzenia będę mogła podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem.

W niedzielę, 27 maja 2018r. o godzinie 13.05 będę rozmawiała z Pauliną Holtz na temat budowania relacji z dzieckiem. Szczegóły na stronie Serenady https://www.centrumserenada.pl/#!/wydarzenia/Pierwszy-Mam-Meeting-w-Centrum-Serenada!--,629 Serdecznie zapraszam!

..........................................................................................................................................................................

W ubiegły weekend w Galerii Centrum Serenada w Krakowie odbył się pierwszy Meeting Mam zorganizowany przez Świadoma Mama. Całe wydarzenie prowadziła wspaniała osoba, Pani Paulina Holtz, z którą miałam przyjemność rozmawiać na temat budowania relacji z dzieckiem. Było pozytywnie, było poważnie, a na poruszane tematy mogłybyśmy rozmawiać co najmniej kilka godzin;) Po części oficjalnej był również czas na indywidualne konsultacje.

Mam nadzieję, że nasza rozmowa pozwoliła Uczestniczkom i Uczestnikom (tak, tak, panowie też tam byli) spojrzeć na relację z dzieckiem z innej perspektywy.

Dziękuję Wam za obecność i do zobaczenia już w czerwcu w podobnych okolicznościach :)

Na stronie Serenady znajdziecie pełną relację z tego wydarzenia, niebawem pojawią się również materiały na stronie Świadomej Mamy.

Pierwszy Meeting Mam 

Pierwszy Meeting Mam

Pierwszy Meeting Mam

Pierwszy Meeting Mam

Pierwszy Meeting Mam