Dodano dnia 01.01.1970
Opinie o tym artykule
  • Nowa napisał: Dodane 25.02.2014
    Ja należę do tej trzeciej grupy, chociaż pierwsza i druga nie są mi obce. Jak kto woli - nigdy nie ma dobrego momentu na rozpoczęcie terapii albo zawsze jest odpowiedni moment. Tak jak z tymi szklankami-do połowy pusta czy pełna.
  • jano napisał: Dodane 10.07.2018
    Psychologia, psychoterapia jest dziś często protezą zerwanych więzi społecznych. Dawniej jakoś więcej było wokół ludzi mądrych, doświadczonych życiowo. Łatwiej było o odpowiedź na pytanie "jak żyć". Dzisiaj tempo zmian jest tak duże, że życiowa mądrość nie na wiele się zdaje. Ale czy psychologia może ją zastąpić? Może, skoro kiedyś chleb piekło się w domu a teraz kupuje w sklepie?... Może...
  • Barbara Michno-Wiecheć napisał: Dodane 20.12.2018
    Problem polega na tym, że nie jest możliwe, abo przeprowadzić sobie terapię samemu. Podobnie jest z radami, oczywiście mogą okazać się bardzo cenne, zwłaszcza płynące d osób, do których ma się zaufanie, które stanowią autorytet. Jednak gdyby to było takie proste, wystarczyłoby przeczytać odpowiedni poradnik, zastosować cenne rady i problemy by się rozwiązały. Rzeczywistość jest jednak inna, jeśli pojawia się choroba, zaburzenie, nie wystarczy poradnik, trzeba zacząć się leczyć, nie ma innego wyjścia, aby sobie naprawdę pomóc.
Dodaj własną opinię
Zaloguj się aby dodać opinię