Tydzień Kobiecości - Dzień Pierwszy - Mądrość i Piękno

Zdjęcie
Dodano dnia 01.03.2016

Zdecydowanie, to bardzo mądre pytanie. Każda z Nas pragnie być przecież i piękna i mądra. Chcemy w ten sposób być postrzegane przez innych. Tylko czy same siebie tak widzimy? Czy dostrzegasz w sobie mądrość? Nie tylko tę powierzchowną, potwierdzoną dyplomami, kwalifikacjami, ale tę głęboką, kobiecą mądrość, która podpowiada Ci, jak dobrze żyć? Czy widzisz swoje piękno? Nie wtedy, gdy masz idealny make up, świetne ciuchy i nienaganną figurę, ale piękno, które można zobaczyć w Twoich oczach, które powala niewypowiedziane.

Zostawiam Nas z tą myślą na dziś. Niech ona sobie popracuje w Naszych głowach, w naszych sercach. Jestem bardzo ciekawa Waszych refleksji.... Zapraszam do podzielenia się, jeśli zechcesz.


Tydzień Kobiecości
..........................................................................................................................................................
Stań się częścią tego bloga. Zapraszam Cię do dyskusji - zaloguj się i zostaw swój komentarz. Jeśli uważasz ten wpis jako wartościowy - polub go i udostępnij. Chcesz, bym poruszyła frapujący Cię temat - skontaktuj się ze mną.

Dodaj własną opinię
Zaloguj się aby dodać opinię